• English
Vaso Kecojevic
Predsednik 
 Dr Vaso Kecojević
 e-mail: v.kecojevic@astas.rs
Srdjan Ninkovic Vladimir Harhaji Vladimir Krstic
Potpredsednik
Sekcija za rame i koleno 
Potpredsednik
 Sekcija za stopalo i skočni zglob 
Blagajnik
Doc. dr Srđan Ninković Doc. dr Vladimir Harhaji Dr Vladimir Krstić
 e-mail: s.ninkovic@astas.rs e-mail: v.harhaji@astas.rs  e-mail: v.krstic@astas.rs
Miroslav Milankov Dragan Savic Radmila Matijevic
 Sekcija za koleno   Sekcija za kuk  Sekcija za osteoporozu 
Prof. dr Miroslav Milankov Prof. dr Dragan Savić Ass. dr Radmila Matijević
e-mail: m.milankov@astas.rs e-mail: d.savic@astas.rs  r.matijevic@astas.rs
Dragana Bosnic
 Tehnički sekretar 
Dr Dragana Bosnić
e-mail: d.bosnic@astas.rs

Članovi osnivači imaju 51% glasova.